PP, PVC, PA,PE, PA, POM, PMMA, ABS, PET, PC,

Firma produkcyjna Bor Plast Ewelina Borucka:

Nacisk, jaki kładziemy na profesjonalną obsługę i waga, którą przywiązujemy do każdego szczegółu uczyniła z nas lidera w branży. Zapoznaj się z następującą stroną internetową, a dowiesz się więcej o naszym przedsiębiorstwie! Mając do wyboru tak szeroki zakres usług, z pewnością znajdziesz dokładnie to, czego szukasz! Jeśli potrzebujesz pomocy, nasz wykwalifikowany zespół zapewni Ci fachową poradę.

Tworzywa polimerowe stanowią osobną grupę materiałów obok materiałów ceramicznych, metali i ich stopów oraz drewna, które, ze względu na budowę cząsteczek celulozy, również należy zaliczyć do naturalnych materiałów polimerowych.

Zaletami tworzyw polimerowych są: mała gęstość, odporność na korozję oraz łatwość przetwórstwa (niskie koszty wykonywania dużych serii gotowych wyrobów w porównaniu do innych grup materiałów). Ta ostatnia cecha głównie zadecydowała o wielkim rozwoju przemysłu tworzyw polimerowych w XX wieku i ich obecną wielką powszechnością w życiu codziennym człowieka.

 

 

 

Wtórne PVC (przemiały, regranulaty, dryblendy)

SUROWCE:
Granulaty pierwotne PE, PP, PVC, PA "końcówki partii" i "off-grade"Przemiały i regranulaty PE, PP, PVC, PA, POM, PMMA, ABS, PET, PC

Koncentraty barwiące do PE, PP, PVC

Środki pomocnicze do tworzyw sztucznych (UV stabilizatory, antystatyki, poślizgi, pochłaniacze wilgoci, uniepalniacze, środki matujące, stabilizatory UV etc)

Środki zapachowe i neutralizatory zapachów do tworzyw

Wypełniacze kredowe do PE, PP, PS, PVC, ABS

 

Obecny profil działalności obejmuje ponad 350 pozycji asortymentowych znajdujących zastosowanie m. in. w przemyśle włókienniczym, garbarskim, farb i lakierów, materiałów budowlanych, papierniczym, tworzyw sztucznych, chemii gospodarczej oraz innych. Świadczymy również usługi w zakresie realizacji procesów chemicznych i fizykochemicznych (synteza, rozdrabnianie, mieszanie)

 

 

 


Ewelina Borucka
Prezes
Krzysztof Adamiak
535998896
Krzysztof Adamiak
Przedstawiciel-Handlowy
893070040
Dział handlowy
530998071
Dział handlowy
84 3070178
Telefon :533859397
Marianna Adamiak
Rekrutacja
Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Kontakt

Godziny otwarcia

pon.-pt. :

09:00  - 17:00 

Firma produkcyjna BorPlast

 

12-100 Szczytno

 

 

 

Dyrektor Handlowy 

Krzysztof Janusz Adamiak

Kom: 535998896

E-mail: krzysztofadamiak@borplast.pl

 

Menadżer

Kom: 531011126

E-mail: office@borplast.pl

 

Przedstawiciel-Handlowy

Marzena Mątwicka

Kom: 530998071

E-mail: marzena@borplast.pl

 


 

 

 
Skontaktuj się 

Aktualności dostawca

Wydłużone godziny pracy: Teraz otwieramy wcześniej, aby lepiej dopasować się do Twoich potrzeb! Ogłoszenia

Master Card Visa American Express Wszystkie karty kredytowe PayPal Płatność z góry Za pobraniem
MasterCard, Visa, American Express, Credit Card, Paypal, Advance Payment, Cash